Ana Sayfa
D605, İkili, Siyah
-
Ürün Detay Bilgisi

Özellikler

İki taraflı tam yankı engelleme özelliğiyle keyifli sohbetler

Konuşmanın doğal akışında kaçınılmaz olarak insanlar aynı anda konuşur. Şimdi iki taraflı tam yankı engelleme özelliği sayesinde, telefonun diğer ucundaki kişiyle aynı anda konuşsanız dahi söylenenleri mükemmel anlayabilirsiniz.

İki taraflı tam yankı engelleme
Bebek telsizi

Bebeğinizin size ihtiyacı olduğunda bebek telsizi size haber verir

Bebeğinizin size ihtiyacı olduğundan haberdar olun. DECT ahizeyi bebeğinizin odasına koyun ve bebeğiniz ağlamaya başladığında baz ünitesinden, bir başka DECT telefondan (yani bir başka sabit numaradan) veya cep telefonundan (dışarı çıktığınızda) duyun.

Düşük radyasyon (ECO ve ECO+ modları) ve güç tüketimi

Philips telefonlar enerji tasarrufu özelliğine sahiptir ve çevreye duyarlı olacak şekilde üretilmiştir. Bekleme modunda tüketilen enerji 0,75 W'tan düşüktür. ECO modu devreye alındığında yayılan radyasyon %60'a kadar, telefon şarj olurken ise %95'e kadar azalır. ECO+ modu devreye alındığında radyasyon sıfıra iner.

ECO+ modlu çevre dostu ürün
Ahize hoparlörü

Kolayca eller serbest görüşme yapmak için hoparlörlü bağımsız ahize

Eller serbest modunda, arayan tarafın sesini artıran bir dahili hoparlör sayesinde telefonu kulağınıza götürmeden konuşabilir, karşı tarafı dinleyebilirsiniz. Bu, özellikle görüşmeyi başkalarının da duymasını istediğinizde ya da aynı anda başka işler de yapmak istediğinizde çok kullanışlıdır.

HQ Ses: mükemmel ses için yüksek kaliteli ses mühendisliği

HQ Ses özellikli Philips kablosuz telefonlar: DECT telefonlarımızda mükemmel ses netliği elde ederken, Hi-Fi ses ürünleri ve yüksek kaliteli kulaklık geliştirme alanında onlarca yıla dayanan tecrübemizden ve yaptığımız çığır açan yeniliklerden güç alıyoruz. Ses kalitesini artırmak için var güçleriyle çalışan ses mühendislerimiz ve mimarlarımız yüksek kaliteli bileşenlerden dijital ses işlemeye, hassas ses tasarımından ileri seviye testlere ve ince ayara kadar her şeyi hesaba katıyor. Sonuçta ortaya berrak ve aslına sadık bir ses çıkıyor. Bu ses o kadar iyi ve doğal ki hattın diğer ucundaki kişiyle yüz yüze konuştuğunuzu sanabilirsiniz.

HQ Ses
Tuş takımı arka ışığı

Karanlık odada hızlı erişim için tuş takımı arka ışığı

Yumuşak sarı arka ışık düşük ışık koşullarında ve gece saatlerinde tuşları okumayı kolaylaştırır.

Arka kapak için kaymaz yüzeyli tutma yeri

Ahizenin arka bölümü, daha iyi ve daha rahat bir tutuş için özel bir yüzeyle kaplanmıştır.

Kaymaz tutma yeri
Gizlilik ayarları

Gizlilik ayarları: arama engelleme, sessiz mod ve filtreleme

Evinizin gizliliğine ve huzurlu haline paha biçebilir misiniz? Huzur ve sessizliğin keyfini çıkarmak için belirlenen "aramaya kapalı" sürelerinde zil sesini kapatın. Ek filtreleme fonksiyonu telefon defterinde belirlenen tüm numaraların arama sırasında sessiz şekilde çalmasını sağlayarak sadece "doğru" kişilerin size ulaşabilmesine imkan tanır. Arama engelleme özelliğiyle belirli numaraları, belirli basamaklarla başlayan numaraları (örneğin ödemeli hatlar) veya belirli alan kodlarını aramayı engelleyerek pahalı telefon faturalarına elveda deyin.

Telesekretere 30 dakikaya kadar mesaj kaydedilebilir

30 dakikaya varan kayıt süresiyle önemli mesajlarınızı asla kaçırmazsınız.

30 dakikaya kadar kayıt süresi
MySound profilleri

Ses tercihinize uygun MySound profilleri

Ses algısı özneldir ve herkesin ses tercihi farklıdır. MySound, ses tercihinize en uygun ses profilini seçmenize imkan tanıyarak her konuşmaya istediğiniz atmosferi katar: Net - seslerin çok daha berrak duyulması için; Yumuşak - daha yumuşak, arkadaşça tonlar için; Sıcak - seslerin çok daha hoş ve sıcak duyulması için.

Yüksek kontrastlı, 4,3 cm (1,7") TFT renkli ekran

18 saate kadar konuşma süresi

 

Ürün kalitesi ve fiyat aralığı açısından tercih ettiğiniz marka hangisidir.
Markalar
Türkmenoğlu Mobilya