Ana Sayfa
Kablosuz Telefon
-
Ürün Detay Bilgisi

Özellikler

Kolay kurulum sayesinde büyük rahatlık

Kolay kurulum sayesinde büyük rahatlık. Hızlı Kurulum - Tak ve Çalıştır

Kolay kurulum
Optimize anten konumu

Her odada mükemmel sinyal alımı için optimize anten konumu

Optimize anten konumu sayesinde, evinizde kablosuz sinyal iletiminin zor olduğu alanlarda bile güçlü ve istikrarlı sinyal alımı sağlanır. Artık evinizin her yerinde arama kabul edebilir; yürürken bile uzun, kesintisiz bir görüşme yapabilirsiniz.

Düşük radyasyon (ECO ve ECO+ modları) ve güç tüketimi

Philips telefonlar enerji tasarrufu özelliğine sahiptir ve çevreye duyarlı olacak şekilde üretilmiştir. Bekleme modunda tüketilen enerji 0,75 W'tan düşüktür. ECO modu devreye alındığında yayılan radyasyon %60'a kadar, telefon şarj olurken ise %95'e kadar azalır. ECO+ modu devreye alındığında radyasyon sıfıra iner.

ECO+ modlu çevre dostu ürün
Kaymaz tutma yeri

Arka kapak için kaymaz yüzeyli tutma yeri

Ahizenin arka bölümü, daha iyi ve daha rahat bir tutuş için özel bir yüzeyle kaplanmıştır.

Ahize hoparlörüyle eller serbest konuşun

Eller serbest modunda, arayan tarafın sesini artıran bir dahili hoparlör sayesinde telefonu kulağınıza götürmeden konuşabilir, karşı tarafı dinleyebilirsiniz. Bu, özellikle görüşmeyi başkalarının da duymasını istediğinizde ya da aynı anda başka işler de yapmak istediğinizde çok kullanışlıdır.

Ahize hoparlörü
Anında arama

Hızlı arama tuşlarıyla sevdiklerinizi anında arayın

Şimdi sevdiklerinizi aramak her zamankinden daha da kolay. Tek tuşla arama özelliği sayesinde telefon numarası aramanız gerekmez ve tek bir tuşa basarak istediğiniz kişiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Geniş ekran, kolayca okunabilen karakterler

Geniş ekran, kolayca okunabilen karakterler.

Geniş, kolay okunabilen ekran

Ahizeden ses kontrolüne ve telefon defterine doğrudan erişim

En basit menüde bile istenen özelliğe erişmek veya ayarları değiştirmek için birkaç ekstra adım gerekir. Önemli özelliklere doğrudan erişerek bu adımları atlayabilirsiniz. Ahizeden sesi doğrudan kontrol ederek görüşme esnasında ses düzeyini kolayca ayarlayabilirsiniz. Tuş takımındaki özel düğmeye basarak telefon defterini doğrudan açabilirsiniz.

İşitme cihazı uyumlu - istenmeyen gürültüleri azaltır

Bu özellik ortam gürültüsü ve normalde oluşabilen diğer rahatsız edici sesleri engellerken iletişime katkıda bulunmak için telefonun işitme cihazıyla eşleştirilmesine olanak sağlar.

Ekstra yüksek ses ve zil

Ekstra yüksek ses düzeyi sayesinde konuşmalarınızdaki hiçbir sözcüğü kaçırmazsınız. Ekstra yüksek zil sesi ise evin neresinde olursanız olun sizi arayanları her zaman duymanızı sağlar.

 

 

Ürün kalitesi ve fiyat aralığı açısından tercih ettiğiniz marka hangisidir.
Markalar
Türkmenoğlu Mobilya