Ana Sayfa
EED14700OX
-
Ürün Detay Bilgisi

Harika sıcaklıkta ısıtılmış tabaklarda yemekleri servis edin

Profesyonel aşçıların yaptığı gibi misafirlerinize önceden ısıtılmış tabaklarda yemeklerinizi servis edin. Akıllı ısıtma çekmecesi, tabakları ve yemekleri ısıtmak ve yiyecekleri sıcak tutmak için idealdir. 

Comfortably warm all over, to keep each mouthful hot

Isıtma çekmecesinin sıcak hava dolaşım sistemi sayesinde her bir tabağı tam olarak ideal sıcaklığa ısıtın. Her lokma sıcak ve lezzetli kalacaktır

Bu akıllı alternatif ile nasıl buz çözme yapacağınızı yeniden düşünün

İşte size mikrodalga fırında yiyeceğin buzunu çözmeye akıllıca bir alternatif – ısıtma çekmecesi. Yiyeceğinizin buzunu nazikçe çözmek için mükemmel sıcaklığı yaratır.

Lezzetli yemekler için gizli katkı maddeniz

Sıcak ve dengeli bir ortam yaratarak, bu ısıtma çekmecesi hamurun kabarması için ideal bir nokta haline gelir. Bunu lezzetli pişirmeye yönelik bir sırrınız haline getirin. 

İçeride olan her şeye kolayca erişin ve güvenli şekilde çıkarın

Akıllı teleskobik ray sistemleri sayesinde ısıtma çekmecesine erişim kolaydır. Kaymayan yüzey içerideki her şeyi yerinde tutarken bu tam olarak dışa çıkabilir. 

Daima temiz, daima modern

Bu ısıtma çekmecesinin paslanmaz çelikten ön kısmı parmak izi bırakmayan bir kaplamaya sahiptir. Sıklıkla açıp kapasanız bile temizliğe gerek duymadan parlak şekilde kalacaktır.

 

Ürün kalitesi ve fiyat aralığı açısından tercih ettiğiniz marka hangisidir.
Markalar
Türkmenoğlu Mobilya